KARRIER

FÓKUSZ KÖZÖSSÉGI TÉR SZAKMAI VEZETŐ

A
Józsefváros Közösségeiért Nonprofit Zrt. (székhely: 1085 Budapest, Horánszky u. 13, adószám: 25313433-2-41, Cg: 01-10-048493) Budapesten, Józsefvárosban található önkormányzati tulajdonú nonprofit intézmény Közösségi Igazgatósága a Fókusz Közösségi Tér működtetésére szakmai vezetőt keres!

A Józsefváros Közösségeiért Nonprofit Zrt. Közösségi Igazgatóság szakmai irányítása alá tartozó Fókusz Közösségi Tér a Magdolna 47. sz. alatti telephelyen működik. Célcsoportja a 0-3 éves gyermeket nevelő GYES/GYED-en lévő anyák, apák, családok. A Közösségi Tér lehetőséget biztosít a gyermekkel szabadidős tevékenységekre, kapcsolatépítésre, ezáltal a szociális védőháló erősítésére.

  A MUNKAKÖRHÖZ TARTOZÓ FŐBB TEVÉKENYSÉGI KÖRÖK:

– közösségi tér programjainak szervezése, megvalósítása

-családokkal való aktív kapcsolattartás

-védőnői hálózattal, kerületi szociális intézményekkel folytatott kommunikáció, együttműködés

-a programok hirdetésének koordinálása

-közösségi-, szabadidős programok szervezése

-helyszíni dokumentáció vezetése, adatbázisok kezelés, beszámolók elkészítése

-munkarend kialakítása, munkatársak koordinálása

-karbantartási feladatok követése, menedzselése

      PÁLYÁZATI FELTÉTELEK:

-felsőfokú végzettség szociális-, mentálhigiénés-, közösségfejlesztés-, vagy egyéb humán területen

      ELŐNYÖK:

-hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

-szociális ellátórendszer-, humánszolgáltatási rendszerek ismerete

-kisgyermekneveléssel, mentálhigiénével összefüggő ismeretek megléte (pszichológiai, nevelési, gyakorlati ismeretek)

-angol nyelvtudás

      KOMPETENCIÁK:

-proaktivitás, önállóság

-rendszerszemlélet

-vezetői képességek

-jó kommunikációs képesség

-csapatmunkára való készség

      A PÁLYÁZATNAK TARTALMAZNIA KELL:

-a pályázó részletes szakmai önéletrajzát, beleértve a pályázó eddigi munkahelyeinek, munkaköreinek és szakmai tevékenységének ismertetését

-rövid motivációs levelet

-iskolai végzettséget igazoló okiratok másolatát

-aláírt, beszkennelt nyilatkozatot arról, hogy a pályázó hozzájárul személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez (csatolva a kiíráshoz)

MUNKAVÉGZÉS HELYE: 1086 Budapest, Magdolna utca 47. Fókusz Közösségi Tér

A FOGLALKOZÁS JELLEGE: határozatlan idejű, 8 órás munkaviszony

BÉREZÉS: megegyezés szerint (előzetes bérigény megjelölését kérjük)

JELENTKEZÉS: info@kesztyugyar.hu
A pályázatok elbírálása érkezési sorrendben történik.

VÁRHATÓ MUNKAKEZDÉS:
A munkakör a jelentkezők pályázatainak elbírálásától számítva azonnal betölthető.

Kérjük a jelentkezéshez, az alábbi nyilatkozatot is csatolja!

Nyilatkozat